Hotely , restaurace, bary | Design Metropol Hotel | Ulice Národní, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Unikátní design a vynikající poloha

Čtyřhvězdičkový Design Metropol Hotel Praha se nachází na Národní třídě v samém centru Prahy. Pokud hledáte ubytování v Praze, pak je Design Metropol Hotel tím nejlepším místem. Pro svůj unikátní design s čistými liniemi a vynikající polohou v centru Prahy je Design Metropol Hotel vyhledáván nejen turisty všech věkových kategorií, ale i obchodníky a účastníky kongresů v Praze.

64 pokojů čtyřhvězdičkového Design Metropol Hotelu Praha nabízí komfortní ubytování v Praze v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích. Ve vyšších patrech hotelu Metropol se nacházejí pokoje s výhledem na Pražský hrad. Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici v hotelové hale a vysokorychlostní internet ve všech pokojích.

Ze sluneční terasy na střeše hotelu si můžete vychutnat neopakovatelný výhled na Pražský hrad. S malebným panoramatem Starého Města jako na dlani pochopíte, proč se Praze říká „stověžatá“.

Kontakt

  • Design Metropol Hotel
  • Ulice: Národní 1036/33
  • PSČ: 110 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

 

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.