Hotely , restaurace, bary | Hostel & Pension Downtown | Ulice Národní, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Kvalitní a levné ubytování s přidanou hodnotou

Hostel & Pension Downtown najdete na Národní třídě, což je jedna z nejlepších adres v centru Prahy. Přitom nabízíme levné ubytování na velmi dobré úrovni. Od nás je do všech nejlepších klubů, hospod a turistických zajímavostí co by kamenem dohodil.

 

Kvalitní ubytování

Hostel & Pension Downtown Downtown je první hostel ve střední a východní Evropě, který získal certifikát jakosti řízení "HI Quality Certificate"!

Hostel & Pension Downtown je nově otevřený hostel ve zcela zrekonstruovaných prostorách staré cihlové zástavby. Svým hostům nabízí kvalitní & levné ubytování s přidanou hodnotou umístěním v centru města.

Pokoje v hostelu jsou tiché a všech možných velikostí. Od dvoulůžkových, poskytujících dostatečné soukromí, až po devítilůžkové, ve kterých se opravdu nudit nebudete. :-) Ubytovat se u nás můžete levně - již za 315 Kč za noc.

 

Hostel & Pension Downtown otevřen po celý rok

Hostel & Pension Downtown je otevřen 24 hodin 7 dní v týdnu v průběhu celého roku, a proto jsou naši hosté vítání v kterýkoli čas.

Kontakt

  • Hostel & Pension Downtown
  • Ulice: Národní 949/19
  • PSČ: 110 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

 

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.