Kultura na Národní | Divadlo Metro | Ulice Národní, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Centrum kultury a společenského dění

V prostorách nynějšího Divadla Metro byl na místě původních skladovacích prostor vybudován sál, kde Opltova taneční škola pořádala kurzy společenského tance. V letech 1991–1996 zde sídlilo pantomimické divadlo GAG Borise Hybnera, poté zde bylo otevřeno první pražské Muzeum voskových figur.
V letech 2001–2002 proběhla podle projektu inženýra Ivana Řezáče stavební úprava tohoto suterénního sálu na víceúčelový sál pro Divadlo Metro.

Prostor Divadla Metro – podélný sál s balkónem podél zadní stěny– dnes nabízí možnost různého uspořádání prostoru od divadelního s elevací  přes kongresové,  kavárenské, až po taneční sál. Foyer divadla poskytuje dostatečný prostor pro pořádání rautů. Kromě divadelních představení se zde pořádají konference, prezentace firem a výrobků, valné hromady, školení, semináře, konkurzy, módní přehlídky, rauty a jiná společenská setkání.

Velmi významně se Divadlo Metro dostalo do podvědomí diváků natáčením oblíbených pořadů TV NOVA - Paškál Karla Šípa,Politické harašení Zuzany Bubílkové a MR. GS Richarda Genzera a Michala Suchánka.

Kontakt

  • Divadlo Metro
  • Ulice: Národní 961/25
  • PSČ: 110 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

 

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.